Ja në sa ora zhvillohet sonte meçi mes Joshuas dhe Povetkinit

Sonte zhvillohet meçi për titujt e botës në versionet WBO, WBA, IBF dhe IBO në kategorinë e rëndë të boksit profesionist, ku kampioni aktual botëror Anthony Joshua sfidohet nga Alexander Povetkin. Meçi zhvillohet në stadiumin Wembley në Londër dhe pritet të jenë të pranishëm rreth 90 mijë shikues në vendin …

Read More »