Nëse nuk i keni parë, këta janë prindërit e Medesë

Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Mehdin Përgjegja, po shijon pushimet me bashkëshorten dhe prindërit e tij. Deri tani,ka publikuar imazhe mjaft të bukura që shfaqnin lumturinë e ciftit, derisa imazhi i radhës tregon edhe prezencën e prindërve të Medës pranë tyre. Një foto, mjaft e këndshme dhe pozitive, si …

Read More »

Ja sa para fiton Kylie Jenner në një orë

Kylie Jenner shumë shpejtë pritet të bëhet miliarderja më e re në botë. E me gjithë këto para në pasurinë e saj dhe bizneset shumë të suksesshme, sigurisht se në vetëm një orë ajo fiton një shumë marramendëse parash. Së fundi, Business Insider ka bërë llogaritë për të parë se …

Read More »

Çifti nga Shkupi që të le pa fjalë (Foto)

Jemi mësuar të shohim çifte të mrekullueshme, por të rrallë janë këta që do i shihni tani. Në trojet tona, këto çite janë të rralla pasiqë sipas traditave shqiptare të marrësh një burrë ose grua me aftësi të kufizuar është një ‘poshtërim’ i madh familjar. Por, ky zakon ka filluar …

Read More »

Rreth 10 euro, fluturimi me aeroplan nga Shkupi

Linja ajrore “Wizz Air” njoftoi se orari i verës për 2019 nga aeroporti në Shkup është tani në dispozicion në wizzair.com. Që sot, udhëtarët nga Shkupi mund të rezervojnë biletat e tyre për pushimet e tyre verore, një udhëtim biznesi apo një vizitë miqsh prej 599 denarë në një drejtim. …

Read More »