Home / Lajme (page 10)

Lajme

A duhet ngrënë lëkura e pulës

Lëkura e pjekur e pulës është një ndër pjesët më të shijshme për ata që preferojnë të kripurat. Por, nëse deri dje nuk e keni konsumuar prej kalorive të tepërta, tani është momenti të merrni frymë dhe ta konsumoni lehtësisht. Është e vërtetë që një gjoks pule pa lëkurë ka …

Read More »