Moderatorja nuk ndalon dot të qeshurën pas gafës që bëri e ftuara

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Prej vitesh ajo është pjesë ekranit dhe shoqëron publikun pasditeve.Së fundmi në emisionin e saj ishte e ftuar kuzhinierja e njohur për të gjithë si zonja Tefta. Ajo shpjegoi në studio se si të përgatitet maja në kushte shtëpie.

Mirëpo, gjatë shpjegimit Tefta bëri edhe një gafë. Në vend të thoshtë majasë i duhet nënë ditë për t’u përgatur, ajo tha ‘në muajin e nëntë’.

Kjo mjaftoi që Rudina të shpërthente në të qeshura dhe nuk po ndalonte dot.Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *