27 vjeçari la pas vetës gruan dhe tre fëmijë

Sot në Prishtinë, ka nderruar jete një 27-vjeçar në rrugën ‘Haxhi Zeka’.

Sipas Policisë, i ndjeri është qëlluar me armë zjarri derisa po qarkullonte me veturën e tij në këtë rrugë.

Lajmi.net ka siguruar fotografi të A.J (emër i njohur për redaksinë).

Vrasjen e tij e ka konfirmuar Prokuroria dhe Policia e Kosovës.

A.J, kishte jetuar në Gjermani dhe pas vetes ka lënë tre fëmijë dhe bashkëshorten.

Më poshtë ju sjellim fotografitë e 27-vjeçarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *